sekretkoloru

Praktyczne pomysły i porady,pozwalające na to,by kolor ścian,mebli i dodatków stał się naszym sprzymierzeńcem.Kolor jest kluczowym elementem wystroju wnętrza.Wpływa nie tylko na sposób postrzegania przestrzeni,ale również na relacje między pomieszczeniem a znajdującymi się w nim przedmiotami.

Wpis

poniedziałek, 22 września 2014

Kolor w sypialni

 

 

W zależności od wybranej kolorystyki w samym pokoju możemy wykreować różne klimaty,nawet jeżeli wszystkie barwy będą neutralne i naturalne.W tej urządzonej w prosty sposób sypialni można wykreować kobiecy lub męski nastrój,urządzić ją w nowoczesnym lub tradycyjnym stylu,sprawić,że będzie wnętrzem żywym lub spokojnym,mimo że cały czas będziemy korzystać z tej samej palety barw.Ta ,sypialnia,w której zastosowano ograniczoną paletę neutralnych kolorów,takich jak brązowa pościel,wyrazista kość słoniowa na ścianach i kremowy dywan,ma wyraźnie męski klimat.

 

 

Zieleń w odcieniu szałwi harmonizuje z brązem ,a ściany w kolorze kawy z mlekiem odciągają wzrok od ciemniejszego dywanu - pokój wydaje się większy. 

 

 

Uwagę skupia wyraziste,czerwonotruskawkowe nakrycie łóżka,które kontrastuje z jasnoszarym dywanem i neutralnymi ścianami w odcieniu kamienia.

 

 

Głęboki ,granat zwraca uwagę na łoże i harmonizuje z szarobłękitnym dywanem i ścianami w kolorze kości słoniowej,co daje nowoczesne w klimacie wnętrze.

 

 

Poduszki w kolorze głębokiej czerwieni tworzą silny kontrast,kiedy zastosuje się go w oszczędny sposób z miękkimi,neutralnymi barwami w podobnej tonacji .

 

 

Białe ściany tworzą kontrast dla pościeli w kolorze miętowej zieleni i wrzosowego fragmentu ściany,które wraz z szarym dywanem budują spokojny klimat.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
sekretkoloru
Czas publikacji:
poniedziałek, 22 września 2014 16:06

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • jaceknowy59 napisał(a) komentarz datowany na 2014/09/26 16:45:23:

    A tym którzy nie potrafią rysować takich wizualizacji zostały stworzone Kreatory Wnętrz. Ja korzystam ze Śnieżkowego, bo ich kolory najbardziej mi podpasywały, co nie znaczy, że inne kreatory są gorsze.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Tagi

Zakładki

  • Ulubione

Kanał informacyjny