sekretkoloru

Praktyczne pomysły i porady,pozwalające na to,by kolor ścian,mebli i dodatków stał się naszym sprzymierzeńcem.Kolor jest kluczowym elementem wystroju wnętrza.Wpływa nie tylko na sposób postrzegania przestrzeni,ale również na relacje między pomieszczeniem a znajdującymi się w nim przedmiotami.

Wpis

piątek, 04 maja 2012

Łazienka niebieska

 

Niebieski  kolor w łazienkach  kojarzy  mi się z wodą i czystością.Połączenie niebieskiego z bielą wnosi do przestrzeni świeżość.Czerń wraca ostatnio do wystrojów wnętrz i tu w drobnych elementach  uważam,że bardzo się sprawdził.Przebywając w takim pomieszczeniu mam zawsze skojarzenia nautyczne.

By zapewnić większą harmonię w pomieszczeniu łącz niebieskie odcienie o równiej intensywności,na przykład błękitny ze szmaragdowym.

 

 

 Drewniane meble łazienkowe ocieplają pierwotnie chłodną kolorystykę łazienki.Ich barwa  świetnie współgra z błękitem. Różnorodność formy,zróżnicowane fakturą oraz wielkością  płytki ceramiczne wprowadzają urozmaicenie w ograniczonej palecie barw łazienki.Aranżacja  wnętrza przywodzi na myśl morską plażę,sprawia,że każdy gość z przyjemnością zagląda do  łazienki.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
sekretkoloru
Czas publikacji:
piątek, 04 maja 2012 12:55

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • vencadora napisał(a) komentarz datowany na 2013/06/06 12:40:25:

    Bardzo fajne zdjęcia z łazienką w stylu retro. Podobają mi się wanny, ale zdecydowanie dwie pierwsze opcje, tj. niezabudowane. Fajnie dobrano do całości baterie umywalkowe na obu dwóch pierwszych zdjęciach. Podobają mi się takie rozczapierzone, starodawne kurki w stylu retro. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Tagi

Zakładki

  • Ulubione

Kanał informacyjny